Skolų išieškojimas

Teisinės paslaugos

Telefonas

(+370 37) 22 22 39

Skaičiuokite savo laiką ir pinigus! Kiekviena uždelsta sekundė – tai Jūsų prarasti pinigai!

„Creditum“ siūlo Jums bendradarbiauti ir Jūsų problemos su skolininkais bus išspręstos!
„Creditum“ įregistruota juridinių asmenų registre 1999 metais. Mūsų bendrovėje dirba kvalifikuoti specialistai, pasiekę aukštų rezultatų įsiskolinimų išieškojimo, prevencijos bei kreditų valdymo srityse.
„Creditum“ komanda orientuojasi į kokybiškų ir savalaikių paslaugų teikimą klientams, norintiems paspartinti finansinių srautų judėjimą, susigrąžinti lėšas iš debitorių ar nepatikimų verslo partnerių.
„Creditum“ vienas iš pagrindinių tikslų yra taikyti tik pačias efektyviausias ir kliento poreikius atitinkančias priemones.

KUO MES SKIRIAMĖS NUO KITŲ?

  • Jokių išankstinių mokesčių
  • Jokių skolos bylos registracijos, administracinių ir įvertinimo mokesčių nėra. Perdavus išieškoti skolas, sėkmės mokestį mokėsite tik tada, kai pinigus sugrąžinsime į Jūsų sąskaitą!
  • Esame lankstūs ir stengiamės prisitaikyti prie Kliento poreikių,  siūlome įvairius  bendradarbiavimo variantus, paslaugų paketas formuojamas atsižvelgiant į Jūsų poreikius ir pageidavimus, taigi Klientas gali rinktis tik tas paslaugas,  kurios jam aktualiausios.
  • Išskirtinis dėmesys Klientams, glaudus bendradarbiavimas tiesiogiai, dirbame su kiekvienu Klientu individualiai, pagal Jų poreikius ir pageidavimus.
  • Mūsų Klientai neabejoja – taupo laiką ir pinigus – perduotas skolas patiki išieškoti tiek ikiteisminiu,tiek teisminiu būdu.
  • Su Jūsų skolininkais bendraujame tiesiogiai.
  • Esant galimybei sėkmės mokestis išieškomas iš skolininkų.

„Creditum“- skolų išieškojimas visoje Europoje, Azijos šalyse, Amerikoje ir kt.