Skolų išieškojimas

Teisinės paslaugos

Telefonas

(+370 37) 22 22 39

  • UAB „Creditum“ yra skolų išieškojimo ir teisinių paslaugų bendrovė, jau daugiau nei dešimt metų dirbanti įsiskolinimų išieškojimo, prevencijos bei kreditų valdymo srityse. UAB „Creditum“ komanda orientuojasi į kokybiškų ir efektyvių paslaugų teikimą klientams, norintiems paspartinti finansinių srautų judėjimą, susigrąžinti lėšas iš debitorių ar nepatikimų verslo partnerių. Įmonė siekdama maksimaliai išnaudoti technologinius ir žmogiškuosius resusus, įgyvendinimo projektą, kurio tikslas buvo stiprinti verslo valdymą. Siekiant padidinti įmonės verslo efektyvumą, numatėme įdiegti verslo valdymo sistemą, kuri galės apjungti visus įmonės pagrindinius darbo procesus […]

  • Abejojate į kurią skolų išieškojimo bendrovę kreiptis? Turite daug pasiūlymų ir neišsirenkate geriausio… Įvardinkite konkurentų pasiūlymą mums, o mes Jums pasiūlysime geriau! UAB „CREDITUM“- efektyu ir patikima!

  • Dėkojame, kad esate drauge su mumis! Prasmingų ir svarbių darbų kartu, drąsių idėjų ir lengvos laimės rankos!

  • Atgimusi gamta dovanoja pačią gražiausią pavasario šventę – šv. Velykas. O mes Jums, kartu su numargintais margučiais, ridename ir naują pasiūlymą. Tik Jums, tik iki balandžio 10d., skolų išieškojimas Lietuvoje, be administracinio mokesčio ir tik su 15% + PVM Sėkmės mokesčiu*. *Skolos suma ne mažesnė 250€.

  • Visiems klientams, naujai pasirašiusiems bendradarbiavimo sutartis nuo 2014-12-15 iki 2015-01-15 d. taikysime Kalėdines nuolaidas: – Naujųjų 2015 metų proga, visoms Teisinėms paslaugoms – 20,15 % nuolaida – Naujųjų 2015 metų proga, Metinėms bendradarbiavimo sutartims – 20,15 % nuolaida – Naujųjų 2015 metų proga, visiems Sėkmės mokesčio” įkainiams – 20,15 % nuolaida Mes tikime Kalėdine sėkme, patikėkite ir Jūs!

  • Ne už kalnų, mistinių būtybių šventė – Helouvynas. Helouvynas – vaiduoklių šventė. Jei Jums atsibodo Jūsų skolininkai, kurie kaip tie Helouvyno vaiduokliai, tai pasirodo, tai vėl pradingsta…Ir dar tie nuolatiniai pažadai dėl skolos grąžinimo…    Mes, „Creditum“ kolektyvas, būsime tie šaunieji vaiduoklių gaudytojai. Mes, „Creditum“ kolektyvas, būsime tie, kas nuolat ištiesia Jums pagalbos ranką skolų išieškojimo bei teisinių paslaugų srityje. Taigi, visiems, kuriems mūsų paslaugos aktualios –  nuo spalio 13 dienos  iki lapkričio 1-osios, specialios „vaiduokliškos“ nuolaidos. „Sėkmės mokestis“ – […]

  • Ruduo, laikas susitvarkyti aplinką…  Galbūt su rudeniniais lapais derėtų iššluoti ir skolas?  O gal pasiskirstykime darbais: Jūs tvarkote savo kiemelį, o mes imamės Jūsų skolininkų? Susisiekite su mumis! „Creditum“ – greitesnis būdas atgauti skolas!

  • Taupote pinigus ateities planams ir investicijoms? O gal jau laikas atsiimti skolas? Nežinote kaip? Yra vienas teisingas atsakymas: „CREDITUM“. Sugrąžinsime skolas, ateityje padėsime išvengti skolininkų ir sutaupysime Jūsų laiko bei pinigų! Draugaukime ir bendradarbiaukime! “CREDITUM” – GREITAS BŪDAS ATGAUTI SKOLAS!

  • Artėja vasara, svajojate apie nepamirštamas atostogas, tačiau per nelemtus skolininkus tai greičiausiai ir liks tik svajonėse? Nenusiminkite ir jau dabar galite pradėti planuoti, kaip leisite šiltas vasaros dienas! UAB “Creditum” padės Jums susigrąžinti skolas ir išspręsti visus rūpesčius, susijusius su skolininkais. Tereikia tik kreiptis į mus ir net nepastebėsite, kaip jau mėgausitės nuostabiausiomis atostogomis!