Skolų išieškojimas

Teisinės paslaugos

Telefonas

(+370 37) 22 22 39

 • Debitorinių įsiskolinimų administravimas

  Kartais užtenka skolininkui tik priminti, jog jis vėluoja apmokėti pateiktas sąskaitas. Siekiant išsaugoti gerus santykius tarp kreditorių ir debitorių UAB „Creditum“ kreditoriaus vardu praneša skolinkui apie įsipareigojimų nevykdymą. Šią paslaugą sudaro arba trys skambučiai, arba du raginimai siunčiami paštu debitoriui.

 • Beviltiškų skolų nurašymas

  Kartais atsitinka taip, kad skolos neįmanoma išieškoti netgi teisminiu keliu. Tokiu atveju mūsų bendrovės darbuotojai padės Jums sumažinti finansinius nuostolius nurašant beviltiškas skolas.

 • Atstovavimas kitose institucijose

  UAB „Creditum“ darbuotojai už Jus pasirūpins teismo vykdomųjų dokumentų pateikimu antstolių kontoroms, valstybinėms įstaigoms bei kitoms institucijoms.

 • Informacija apie įmonių kreditingumą

  UAB „Creditum“ darbuotojai pagal užklausą pateikia informaciją apie įmonių veiklą bei jų finansinius rodiklius. Taip pat mūsų bendrovės specialistai atlieka būsimų ar esamų Jūsų klientų kreditinės būklės įvertinimą, kurį pateikia kartu su rekomendacijomis. Tokiu būdu Jūs išvengiate nepatikimų verslo partnerių, arba laiku sužinote apie debitorių sunkią finansinę padėtį, kas Jums leidžia imtis atitinkamų veiksmų.

 • Atstovavimas teisme

  Teisminio įsiskolinimo išieškojimo atveju UAB „Creditum“ klientus Lietuvos Respublikos teismuose atsovauja kvalifikuoti teisininkai.

 • Procesinių dokumentų ruošimas

  Taupant Jūsų brangų laiką UAB „Creditum“ teisininkai už Jus paruoš ir pateiks teismui visus reikalingus procesinius dokumentus, susijusius su įsiskolinimo išieškojimu.

 • Ikiteisminis debitorinių įsiskolinimų išieškojimas užsienio valstybėse

  Pasitelkdami užsienyje esančių partnerių pagalbą UAB „Creditum“ padeda atgauti kreditines lėšas iš užsienio valstybių fizinių ir juridinių asmenų. UAB „Creditum“ taip pat teikia ir teisminio skolų išieškojimo paslaugas užsienyje.

 • Skolų pirkimas

  Skolų pirkimas aptariamas kiekvieną kartą individualiai.

 • Ikiteisminis debitorinių įsiskolinimų išieškojimas

  Patikėkite visus savo skolininkus mums. Perduodami skolų paketą, sutaupysite laiko ir pinigų. UAB „Creditum“ teisininkai ir skolų išieškojimo specialistai imsis visų reikiamų teisėtų ir gerai moralei neprieštaraujančių veiksmų skoloms išieškoti. Teiks išsamią informaciją sutartu laiku ir operatyviai informuos apie visus esminius pasikeitimus. Mūsų bendrovė išieškodama skolas ypatingai daug dėmesio skiria kreditoriaus ir debitoriaus santykių išsaugojimui.

 • Teisminis įsiskolinimo išieškojimas

  Pasitaiko, kad kartais nepakanka ikiteisminio įsiskolinimų išieškojimo priemonių, prireikia kreiptis į teismą. Mūsų bendrovės darbuotojai atlieka visas teismines procedūras reikalingas įsiskolinimo išieškojimui įgyvendinti.

 • UAB „Creditum“ spaudas

  UAB „Creditum“ spaudas yra informuojamo pobūdžio prevencinė priemonė, užtikrinanti sutartinių finansinių įsipareigojimų įvykdymą. Spaudu Jūs galite pažymėti sutartis, sąskaitas bei kitus dokumentus kuriuos sudarote su klientais.